ПОРТФОЛІО

TRIYOU Online

TRIYOU Online — це українсько-польсько-німецький воркшоп для мультиплікаторів та мультиплікаторок міжнародних молодіжних проєктів.

Наша агенція підібрала платформу для організації воркшопу в онлайні, комунікувала з учасниками та надавала технічну допомогу, логістичний супровід організації фестивалю у онлайні та, раніше до пандемії, офлайні, зокрема синхронного перекладу на платформі Zoom in.

TRIYOU (Trilateral Youth Exchange — Тристоронній молодіжний обмін) — це ініціатива та онлайн портал. Він орієнтований на всіх, хто зацікавлений в молодіжних обмінах між Німеччиною, Польщею та Україною. Форум дає можливість усім зацікавленим сторонам налагоджувати нові контакти, знаходити спільні ідеї та розробляти проекти, пропонує простір для створення та промоції тристоронніх молодіжних обмінів.

Головною метою воркшопу була підтримка мультиплікаторів та мультиплікаторок в адаптації молодіжних зустрічей до онлайн та / або комбінованих форматів, також у контексті планування на 2021 рік. Ця допомога включає розробку стійких освітніх програм для тристоронніх онлайн-проектів.

Організатори: Deutsch-Polnisches Jugendwerk – Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, Інша Освіта, proto produkciia .

Контакти

КИЇВ
вул. Миколи Лисенка 8, офіс 39
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
вул. Січових Стрільців, 15а
Copyright © 2022 proto produkciia
Слідкуйте за нами в соцмережах
Доступні способи оплати
Доступні способи оплати
Copyright © 2022 proto produkciia