ПОРТФОЛІО

Civil Match Forum

Civil Match Forum for international partnerships: The new normal — це чотириденний онлайн-форум з окремою культурною програмою для колег-однодумців з організацій громадянського суспільства з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії, України та Франції, які прагнуть розширити свою міжнародну мережу партнерів. Наша агенція здійснювала дизайн програми форуму, редизайн методологічних та навчальних рішень з офлайн формату на онлайн, а також технічний супровід онлайн форуму, зовнішню комунікацію та комунікацію з учасни_цями в рамках вересневого форуму

Civil Match Forum — спроба знайти і дати відповідь на ці запитання. Це чотириденна подія для людино-орієнтованої зустрічі колег та однодумців, глибокі дискусії про міжнародну співпрацю в (пост)пандемічні часи та спільна робота над проєктною ідеєю.

Протягом 2020 року усі намагалися знайти відповідь на запитання, яким ж є “new normal” в сфері міжнародної співпраці під час та після пандемії та як перший глобальний карантин і закриті кордони впливатимуть на те, як ми співпрацюємо (та чи співпрацюємо взагалі) з закордонними партнерами.

Організатори: Goethe-Institut Ukraine, Інша Освіта, Wechange, EENCE – Eastern European Network for Citizenship Education. Програма фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Контакти

КИЇВ
вул. Миколи Лисенка 8, офіс 39
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
вул. Січових Стрільців, 15а
Copyright © 2022 proto produkciia
Слідкуйте за нами в соцмережах
Доступні способи оплати
Доступні способи оплати
Copyright © 2022 proto produkciia