ПОРТФОЛІО

Arts Access

Arts Access — це міжнародний форум - фестиваль, присвячений питанням мистецтва та інвалідності. Агенція proto produkciia реалізувала частину проєкту з міжнародного онлайн мережування в межах форуму Art Access. Представляючи Велику Британію, Німеччину, Україну та інші країни Східного Партнерства, організації з досвідом підтримки митців та мисткинь з інвалідністю, знайомилися між собою у середовищі Zoom in на 5-годинній сесії мережування, пройшли понад 30 годин індивідуальних менторських сесій з 6 ментор_ками з Італії, Північної Ірландії, Молдови та України, створювали партнерства та ділилися своїми навичками і знаннями у галузі.

Протягом трьох днів учасники могли дивитися перформативні роботи українських та європейських митців та долучитись до обговорень та інтерв’ю, що присвячені питанням доступності мистецтва, а також взяти участь у серії заходів міжнародного мережування.

Цей напрямок форуму фасилітувала громадська організація «Інша Освіта», логістику та технічні рішення забезпечила агенція proto produkciia.

Організатори: British Council в Україні, Goethe-Institut в Україні, бюро “Креативна Європа” в Україні, Український культурний фонд, Інша Освіта, агенція proto produkciia. За фінансової підтримки Європейского Союзу за програмою “Дім Європи”.

Контакти

КИЇВ
вул. Миколи Лисенка 8, офіс 39
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
вул. Січових Стрільців, 15а
Copyright © 2022 proto produkciia
Слідкуйте за нами в соцмережах
Доступні способи оплати
Доступні способи оплати
Copyright © 2022 proto produkciia