ПОРТФОЛІО

Social Impact Days

Social Impact Days — міжнародний міжгалузевий форум в Івано-Франківську, що став творчим простором для інноваційних рішень та нових форм організації задля вирішення соціальних проблем у пострадянських країнах, ЄС та Туреччині.

Програма події включала ряд культурних та публічних подій, в тому числі зустріч з Чарльзом Лендрі, автором концепції креативного міста, що дозволило учасникам глобально поглянути на «placemaking»: як сформовані у промислових просторах культурні осередки впливають на місто, які світові практики ревіталізації є найкращими.

В рамках цієї події наша агенція забезпечувала учасників бронюванням квитків, організацією харчування, проживання, облаштуванням ревіталізованого простору для роботи: замовлення необхідного обладнання, його організація на місці, декор.

В рамках Social Impact Days близько 45 представників з державного, приватного та громадянського секторів Центральної та Східної Європи, що працювали в Івано-Франківську над темою ревіталізації як ключа до перезавантаження міст.

Організатори: «Інша Освіта», MitOst, proto produkciia, Тепле Місто. За підтримки МЗС Німеччини

Контакти

КИЇВ
вул. Миколи Лисенка 8, офіс 39
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
вул. Січових Стрільців, 15а
Copyright © 2022 proto produkciia
Слідкуйте за нами в соцмережах
Доступні способи оплати
Доступні способи оплати
Copyright © 2022 proto produkciia