Стипендія імені Антонена Арто
Презентації work in progress
Київ, 2024

Стипендія імені Антонена Арто представить десять камерних перформативних робіт. Стипендіатки та Стипендіати цього року, серед яких є перформерки, танцівниці, співаки, композитор та візуальні художники покажуть свої work in progress 14 лютого - 3 березня.

Стипендія підтримує пошук та експерименти, які можуть вдатися або ні. Заснована Фондом proto produkciia та лабораторією Opera aperta. Орієнтована на пошук нових форм у напрямі театрального й перформативного мистецтва. Підтримує камерні експериментальні роботи, які можуть стати основою для майбутніх більших проєктів.

14 лютого

художниця, сценографка, співзасновниця ательєнормально Катерина Лібкінд представить перформанс «Зацепка 1. "Hold my bag". Я буду говорити, а кров буде йти». Участь у події можлива за запрошенням і попередньою реєстрацією.

16 лютого

Зацепка 2 “акторський майстер-клас” Це акторський майстер-клас, який проводитиме актор і сценарист Олександр Стешенко, під його керівництвом Катя Лібкінд виконає акторські етюди на різні теми.

19:00 Центр Курбаса

ph_7

22 лютого

Тілесно-музична імпровізація “in the middle of nowhere” Каріна Сойка – тілесно-орієнтована дослідниця, спільно з командою досліджує можливості тіла (тіл) комунікувати між собою та з глядачем без опори на визначений сюжет чи наратив. “Що важливо, коли все, що конструюється і складається на очах, в наступну мить розсипається. Що важливо?”

19:00 Центр Курбаса

25 лютого
Художник Саша Курмаз у співпраці з колективом перформерок і перформерів пропонує розглянути рух тіла, як комеморативний жест — універсальну форму вшанування та пошуку розради у спільному траурі.

____________-sfbcover-3_3x-100
ph_1

28 лютого

Work in progress “Mirroring the streets”

Композитор Руслан Вітер представить футуристичну історію про недалеке майбутнє засновану на гегелівській діалектиці. Соціальна історія про істоту, яка потрапляє в наш вимір і досліджує його. Робота базується на композиціях з однойменного музичного альбому Руслана.

18:00 Центр Курбаса

28 лютого

Work in progress “ЇЇ”

Пластична історія-сповідь Катерини Кузнецової про втрату себе через війну та частково вимушену трансформацію особистості через призму мовлення. Це внутрішня боротьба між теплими ностальгічними спогадами та свідомою рішучістю відмовитись від усього, що пов’язує з російською субкультурою та пропагандистськими наративами. Змінити навіть своє слово, а отже випалити з памʼяті себе минулого.

19:30 Центр Курбаса

ph_5

29 лютого
Work in progress “Нитка_թել”

У своєму перформансі Євгенія Мєлконян розкриває тему пошуку своєї долі, трансформації та зв'язку з корінням. Через автентичні українські та вірменські пісні, символи, музику та відео глядачок і глядачів запрошують зануритись у подорож до підсвідомості, у світ предків, мудрості та самопізнання.
18:00 Центр Курбаса

29 лютого

Work in progress “INRE. Інтимність Рефлексії”

Це перформанс-казка, що будується на перетині доль та внутрішніх світів двох жінок, Марії Потапенко та Валентини Левченко. Перформанс відображає їхнє відчуття вразливості та переходу через різні етапи дорослішання. В основу процесу створення лягла казка «Та, що оживляє піснею» з книги Клариси Естес та дослідження своїх можливостей.

19:30 Центр Курбаса

ph_4

1 березня

Work in progress "Перетравлення"

Перформанс Катерини Радушинської, який показує цикл буття та небуття протягом життя під час війни. “Зараз відбувається все одночасно. І багато чого неможливо ще осягнути свідомістю та тілом. Цією роботою ми запускаємо процес перетравлення.”
18:30 Дах

2-3 березня

Дводенний перформанс “простір (не) вільного висловлювання”

Перформерка Аня Шевченко запрошує в спільний простір, де діалог буде можливим через обмін рукописними текстами та взаємодії з ними. Подія присвячена темі свободи висловлювання, його трансформації та плинності. Чи можемо ми вільно висловлюватися? Де ми можемо вільно висловлюватися? Що відбувається з тим, що не висловлене?
10:00 - 22:00 Щодня Турівська 30, простір поле 0.36

ph_3222

Стипендія імені Антонена Арто заснована фондом proto produkciia в партнерстві з лабораторією сучасної опери Opera aperta. Цей рік програми реалізується у партнерстві з GT Foundation з Румунії. За фінансової підтримки Європейського Союзу за програмою Дім Європи, а також Culture of Solidarity Fund, що фінансується European Cultural Foundation.

Контакти

КИЇВ
вул. Миколи Лисенка 8, офіс 39
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
вул. Січових Стрільців, 15а
Copyright © 2022 proto produkciia
Слідкуйте за нами в соцмережах
Доступні способи оплати
Доступні способи оплати
Copyright © 2022 proto produkciia