ПОРТФОЛІО

What's next?

Проєкт What’s next? досліджує різні формати резиденцій, а також локальної та міжнародної взаємодії та реалізовується у партнерстві організацій з п’яти країн: Gabriela Tudor Foundation (Румунія), MitOst (Німеччина), MUSIKTHEATERTAGE WIEN (Австрія), proto produkciia (Україна), Wrocław Institute of Culture (Польща) та zusa (Німеччина). За підтримки Європейського Союзу.

Як продовжувати культурну та мистецьку діяльність в контексті війни, що триває? Які формати резиденцій можна назвати ефективними та безпечними? Які форми мистецької співпраці та співдії (не)потрібні в міжнародному контексті? Ці питання визначили простір колаборації між партнерами з п’яти країн, які працюють з різними підходами та форматами резиденцій — від інституційно вкорінених та довгострокових до експериментальних та номадичних.

Проєкт What’s next? складається із серії подій та резиденцій різних форматів у п’яти країнах, яка триватиме з 2023 до 2025 року. Проєкт створений, аби підтримувати різноманітні творчі практики та продовжувати створювати простір для вільного самовираження й сміливих колаборацій у культурному секторі.

За підтримки Європейського Союзу. Висловлені погляди та думки належать лише автору(ам) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Європейського виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури. Ні Європейський Союз, ні Європейське виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури не можуть нести відповідальність за них.

What’s next? Що далі? Проєкт ініційований українською організацією proto produkciia та спрямований на спільний пошук форматів більш безпечного і відкритого простору для мисткинь і митців, менеджерок і менеджерів культури, активісток й активістів.

Контакти

КИЇВ
вул. Миколи Лисенка 8, офіс 39
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
вул. Січових Стрільців, 15а
Copyright © 2022 proto produkciia
Слідкуйте за нами в соцмережах
Доступні способи оплати
Доступні способи оплати
Copyright © 2022 proto produkciia