Сервіси

We provide

We create

We arrange

We suggest

Мистецькі проєкти

Комплексні рішення для культурних та мистецьких проєктів — від концепції та фандрейзингу до надійної реалізації, PR та звітування. Limited option. Беремо в роботу лише ті мистецькі проєкти та події, які б хотіли побачити / почути самі.е

Супровід мисткинь та митців

Ненав’язлива, спокійна, людино-орієнтована та ефективна адміністрація для митців. Візьмемо на себе кореспонденцію, папери та фінанси, звільнимо руки для практики. Limited option. Беремо в роботу портфоліо лише тих митців, в яких віримо.

Освітні програми

Комплексні рішення для освітніх та навчальних проєктів — від програми та підбору спікерів до надійної реалізації та документації. Консультуємо з методології, маємо власний пул фасилітаторів та навчальних талантів. Limited option. Беремо в роботу лише ті навчальні проєкти та події, на яких навчались би самі.

Супровід спільнот

Спільноти потрібні – неприбутковим та бізнесовим проєктам, просторам та культурним організаціям. Розуміємо, як працюють спільноти міжнародних мереж та випускників навчальних програм. Проконсультуємо та/або візьмемо на себе супровід та менеджмент вашої спільноти на строк від одного року. Limited option. Беремо в роботу лише ті спільноти, які ми розуміємо.

Онлайн події та технічний хостинг

Комплексні онлайн рішення для культурних та освітніх подій різного формату та розміру — від архітектури події та адаптації в онлайн до технічного хостингу і трансляцій. В онлайні вміємо так само тепло та людино-орієнтовано.

Гуманітарна допомога

Швидко упаковуємо програми з допомоги людям та організаціям в позбавлені зайвої бюрократії адмінсистеми. Надійно та швидко заводимо пожертви з-за кордону. Тепло менеджеримо програми гуманітарної підтримки. Вміємо фандрейзити та розмовляти з міжнародними партнерами. Сподіваємось, що скоро ця робота буде не потрібна. Але поки разом боремось за свободу, робимо й це — по-людськи, з любов’ю. Limited option. Можемо взяти в роботу обмежену кількість кейсів. Але якщо беремось, робимо добре.

Форуми

Наші класичні продукти на знакові теми. Робимо як в онлайні, так і в офлайні, як культурні, так і освітні, як національні, так і міжнародні, масштабні форуми. Беремо на себе повний цикл - від співробітництва над концепцією та архітектурою програми до реалізації “під ключ”. Limited option: Робимо на знакові теми і з партнерами, з якими поділяємо цінності та бачення майбутнього.

Школи та стратсесії

Навчаємо основ фасилітації, прокачуємо просунуті навички, розвиваємо навички майбутнього. Можна записатись індивідуально або замовити для своєї команди. Ще пропонуємо онлайнові та офлайнові стратсесії для організацій та команд, які тяжіють до горизонтальності. Вміємо стратегувати з мистецькими спільнотами, самоорганізованими групами та соціально відповідальними командами.

Офлайн події та логістика

Комплексні рішення різного рівня складності та логістика “під ключ” для освітніх та культурних подій. Вміємо гостинно та людино-орієнтовано. Організовуємо комунікацію з учасниками та менеджмент простору. Знаходимо підрядників для виконання будь-якого завдання.

Контакти

КИЇВ
вул. Миколи Лисенка 8, офіс 39
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
вул. Січових Стрільців, 15а
Copyright © 2022 proto produkciia
Слідкуйте за нами в соцмережах
Доступні способи оплати
Доступні способи оплати
Copyright © 2022 proto produkciia