ПОРТФОЛІО

Oпера GAZ

GAZ — це опера-антиутопія на перетині постдраматичного та інструментального театру режисерки Вірляни Ткач, композиторів Романа Григоріва та Іллі Разумейка.

Наша агенція здійснювала логістичний супровід прем’єри вистави у приміщенні театру ім. І. Франка у Києві, а також для прем’єри у Відні. Тобто, ми відповідали за поселення, кейтеринг і транспортування команди та реквізиту по Києву та у Відень. Окрім цього, ми забезпечили фінансовий та грантовий менеджмент, артист-менеджмент, супровід репетицій, брендування.

Дія опери GAZ вибудовується навколо історії про вибух на футуристичній фабриці, що колись продукувала енергію для всього індустріального суспільства. Центральним образом художньої реальності є препароване піаніно — колишній пульт індустріального гіганта, який поєднував живе і техногенне в одній системі. Оперу побудовано за принципом композиційного мислення та творчого співавторства між композиторами та режисером.

Джерелом натхнення опери GAZ є постановка “Ґаз” українського театрального режисера-авангардиста Леся Курбаса за однойменним твором німецького письменника експресіоніста Ґеорга Кайзера, реалізована 1923 року у МО “Березіль”.

Центральним образом художньої реальності є препароване піаніно — колишній пульт індустріального гіганта, який поєднував живе і техногенне в одній системі.

Організатори: Nova Opera, Yara Arts Group, PORTO FRANKO, Інша Освіта, proto produkciia . За фінансової підтримки Українського культурного фонду.

Творці сполучають перформативні практики із досвідом авангардної та електронної музики в жанрі “composed theater”.

Дія опери GAZ вибудовується навколо історії про вибух на футуристичній фабриці, що колись продукувала енергію для всього індустріального суспільства. Композитори: Роман Григорів та Ілля Разумейко. Режисер: Вірляна Ткач.

Контакти

КИЇВ
вул. Миколи Лисенка 8, офіс 39
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
вул. Січових Стрільців, 15а
Copyright © 2022 proto produkciia
Слідкуйте за нами в соцмережах
Доступні способи оплати
Доступні способи оплати
Copyright © 2022 proto produkciia