TRIYOU Online

TRIYOU Online — це українсько-польсько-німецький воркшоп для мультиплікаторів та мультиплікаторок міжнародних молодіжних проєктів.

Наша агенція підібрала платформу для організації воркшопу в онлайні, комунікувала з учасниками та надавала технічну допомогу, логістичний супровід організації фестивалю у онлайні та, раніше до пандемії, офлайні, зокрема синхронного перекладу на платформі Zoom in.

TRIYOU (Trilateral Youth Exchange — Тристоронній молодіжний обмін) — це ініціатива та онлайн портал. Він орієнтований на всіх, хто зацікавлений в молодіжних обмінах між Німеччиною, Польщею та Україною. Форум дає можливість усім зацікавленим сторонам налагоджувати нові контакти, знаходити спільні ідеї та розробляти проекти, пропонує простір для створення та промоції тристоронніх молодіжних обмінів (https://triyou.dpjw.org/cms/?lang=uk). 

Головною метою воркшопу була підтримка мультиплікаторів та мультиплікаторок в адаптації молодіжних зустрічей до онлайн та / або комбінованих форматів, також у контексті планування на 2021 рік. Ця допомога включає розробку стійких освітніх програм для тристоронніх онлайн-проектів.

Організатори: Deutsch-Polnisches Jugendwerk – Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży, Інша Освіта, proto produkciia .

Сторінка події в Facebook: https://www.facebook.com/events/1806891262801483/

Arts Access

Arts Access — це міжнародний форум-фестиваль, присвячений питанням мистецтва та інвалідності.

Агенція proto produkciia реалізувала частину проєкту з міжнародного онлайн мережування в межах форуму Art Access. Представляючи Велику Британію, Німеччину, Україну та інші країни Східного Партнерства, організації з досвідом підтримки митців та мисткинь з інвалідністю, знайомилися між собою у середовищі Zoom in на 5-годинній сесії мережування, пройшли понад 30 годин індивідуальних менторських сесій з 6 ментор_ками з Італії, Північної Ірландії, Молдови та України, створювали партнерства та ділилися своїми навичками і знаннями у галузі. Цей напрямок форуму фасилітувала громадська організація “Інша Освіта”, логістику та технічні рішення забезпечила агенція proto produkciia.

Протягом трьох днів учасники могли дивитися перформативні роботи українських та європейських митців та долучитись до обговорень та інтерв’ю, що присвячені питанням доступності мистецтва, а також взяти участь у серії заходів міжнародного мережування.

Організатори: British Council в Україні, Goethe-Institut в Україні, бюро “Креативна Європа” в Україні, Український культурний фонд, Інша Освіта, агенція proto produkciia. За фінансової підтримки Європейского Союзу за програмою “Дім Європи”.

Сайт форуму: https://artsaccess.org.ua/

Сторінка події у Facebook: https://www.facebook.com/events/227799792029023

Civil Match Forum

Civil Match Forum for international partnerships: The new normal — це чотириденний онлайн-форум з окремою культурною програмою для колег-однодумців з організацій громадянського суспільства з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії, України та Франції, які прагнуть розширити свою міжнародну мережу партнерів. 

Наша агенція здійснювала дизайн програми форуму, редизайн методологічних та навчальних рішень з офлайн формату на онлайн, а також технічний супровід онлайн форуму, зовнішню комунікацію та комунікацію з учасни_цями в рамках вересневого форуму.

Протягом 2020 року усі намагалися знайти відповідь на запитання, яким ж є “new normal” в сфері міжнародної співпраці під час та після пандемії та як перший глобальний карантин і закриті кордони впливатимуть на те, як ми співпрацюємо (та чи співпрацюємо взагалі) з закордонними партнерами.

Civil Match Forum — спроба знайти і дати відповідь на ці запитання. Це чотириденна подія для людино-орієнтованої зустрічі колег та однодумців, глибокі дискусії про міжнародну співпрацю в (пост)пандемічні часи та спільна робота над проєктною ідеєю.

 

Організатори: Goethe-Institut Ukraine, Інша Освіта, Wechange, EENCE – Eastern European Network for Citizenship Education. Програма фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

 

Сайт форуму: https://civil-match.online/

Сторінка форуму в Facebook: https://www.facebook.com/events/594272207927068/

Форум UkraineLab в Берліні

UkraineLab у Берліні — це міждисциплінарний та міжсекторний форум для інновативних рішень у громадянському суспільстві й культурі України. 

Наша агенція здійснювала організацію простору, бронювання 4 готелів та 13 локацій для роботи, комунікацію з учасниками та спікерами, організацію перекладу та бронювання квитків. Окрім того, в рамках форуму ми організували перші в Берліні концерти піаніста Любомира Мельника та київського інді-гурту “5 вимір”. 

Аналогічні форуми проводились нашою агенцією в Херсоні, Івано-Франківську, Києві, Краматорську та Слов’янську.

Форум запрошував близько 200 учасників з України, також інших країн Європи (всього близько 15 країн). Події форуму відбувались у 8 локаціях, учасники та учасниці проживали в 3 готелях. До проведення форуму було залучено 25 фасилітаторів, спікерів та тренерів. У день відкриття форуму дав концерт всесвітньо відомий композитор та піаніст українського походження Любомир Мельник.

 

Відкриття форуму відбулося в берлінському представництві Фонда ім. Роберта Боша – привітальними словами від співробітників нимецького МЗС та дискусією «Новий активізм в/для України та Європи: сила однієї історії», за участі участь письменниці та лаурентаки премїї Інгеборга Бахмана  Каті Петровської.

 

Під час форуму відбулося понад 15 відкритих подій. Зокрема, було презентовано дослідження «#EngagEUkraine. Engagement der Ukrainer in Polen und Deutschland» (Інститут європейської політики IEP (Берлін, Німеччина) та Інститут публічної політики (Варшава, Польща) та відбулась презентація десяти інноваційних наукових розробок студентів-докторантів та молодих науковців з українсько-німецького контексту. Серед інших подій – ніч документального кіно, літературні читання за участі Софії Андрухович, Андрія Бондаря, Богдана Логвиненка та Володимира Рафієнка, а також інші дискусії, презентації та зустрічі.

 

Організатори: Інша Освіта, МіtОst, proto produkciia.

Сторінка форуму: https://www.facebook.com/UkraineLab

Social Impact Days

Social Impact Days — міжнародний міжгалузевий форум в Івано-Франківську, що став творчим простором для інноваційних рішень та нових форм організації задля вирішення соціальних проблем у пострадянських країнах, ЄС та Туреччині.

В рамках цієї події наша агенція забезпечувала учасників бронюванням квитків, організацією харчування, проживання, облаштуванням ревіталізованого простору для роботи: замовлення необхідного обладнання, його організація на місці, декор.

В рамках Social Impact Days близько 45 представників з державного, приватного та громадянського секторів Центральної та Східної Європи, що працювали в Івано-Франківську над темою ревіталізації як ключа до перезавантаження міст. 

Програма події включала ряд культурних та публічних подій, в тому числі зустріч з Чарльзом Лендрі, автором концепції креативного міста, що дозволило учасникам глобально поглянути на «placemaking»: як сформовані у промислових просторах культурні осередки впливають на місто, які світові практики ревіталізації є найкращими.

 

Організатори: «Інша Освіта», MitOst, proto produkciia, Тепле Місто. За підтримки МЗС Німеччини.