Це не тільки про музику

“Це не тільки про музику” проєкт, націлений на розвиток аудиторій немейнстрімової української музики, а також на посилення потенціалу організаторів та музикантів, які працюють в цій ніші. У співпраці з Іншою Освітою та за підтримки Українського культурного фонду ми зробили три онлайн-події для музичних менеджерів та менеджерок, інформаційну кампанію, два онлайн-концерти та чотири артіст-токи

 

Коли обираємо плейлист на цей вечір, це не тільки про музику. Коли ми йдемо на живий концерт або дивимось його онлайн, це не тільки про музику. Коли ми носимо футболку з назвою улюбленого гурту, це не тільки про музику. Коли ми всього цього не робимо, це також не лише про та не лише через музику.

В рамках проєкту було створено багато корисного контенту:

  для слухачів та слухачок: чотири виступи на балконі Франківського драмтеатру ( shorturl.at/bvxzJ ) та п’ять виступів в “підпіллі” київського клубу 2c1b (shorturl.at/eyKQ9). Серед них: перші виступи з новими програмами та після тривалих пауз від легенд українського андеграунду 90-их Ігоря Цимбровського та Світлани Няньо. А ще — перший виступ в Україні німецької музикантки українського походження Маші Кашиної та київський виступ калуського панк-гурту ФРН.

  для всіх, хто слухає не лише музику, але й про музику: чотири артіст-токи з музикантами та музикантками, які виступали в рамках проєкту ( shorturl.at/vEQTV ). 

 для організаторів та організаторок музичних подій: чотири чек-листи з екологічного сліду, гендерної та пожежної безпеки, а також домедичної допомоги (shorturl.at/kmABT). 

Організатори: Інша Освіта, proto produkciia . За фінансової підтримки Українського Культурного Фонду

Метт Елліотт в Україні

Тур Метта Елліотта в Україні — це серія концертів культового британського нуарного неофолк музиканта Метта Елліотта в трьох українських містах у грудні 2019 року: Івано-Франківську, Одесі та Києві.

Наша агенція здійснювала організацію першого туру Метта Елліотта в Україні, букінг, адміністрацію, супроводження та промоцію подій, продаж квитків, менеджмент артиста, організацію логістичних рішень.

Коли Метту було 16, він залишив формальну освіту, аби (перепрошуємо за штамп) присвятити себе музиці. Метт влаштувався на роботу в музичний магазин та працював діджеєм в різних брістольских клубах, в які його формально навіть не мали пускати через його вік. 

Те, що тоді починалось з захоплення драм-енд-бейсом, двадцять років по тому вилилося в розділене на дві частини життя. Розділене між британським Брістолем та французьким Нансі. Розділене між знаковим драм-енд-бейсовим проєктом Matt Elliott/The Third Eye Foundation та темним неофолком, який Метт писав та виконував соло. Розділене між внутрішньою вразливістю та зовнішньою експресивністю. Метт проживає принаймні два життя одночасно, і його музика від цього виграє.

Як соло-музикант Метт створив 11 альбомів, кожен з яких ще тягучіший та густіший за звучанням, ніж попередній.

 

Організатори: proto produkciia.

 

Сторінки FB-подій:

Івано-Франківськ https://www.facebook.com/events/480341316072584

Одеса https://www.facebook.com/events/437408576839109

Київ — https://fb.com/events/2311068795833636