ПОРТФОЛІО

What's next?

Фестиваль став спільним простором для відповідального осмислення новітньої історії, представлення культурних та освітніх практик, спільного пошуку інклюзивного та поліфонічного бачення історії, що передбачає полікультурний, локальний та особистісний виміри.

Проєкт What’s next? досліджує різні формати резиденцій, а також локальної та міжнародної взаємодії та реалізовується у партнерстві організацій з п’яти країн: Gabriela Tudor Foundation (Румунія), MitOst (Німеччина), MUSIKTHEATERTAGE WIEN (Австрія), proto produkciia (Україна), Wrocław Institute of Culture (Польща) та zusa (Німеччина). За підтримки Європейського Союзу.

Як продовжувати культурну та мистецьку діяльність в контексті війни, що триває? Які формати резиденцій можна назвати ефективними та безпечними? Які форми мистецької співпраці та співдії (не)потрібні в міжнародному контексті? Ці питання визначили простір колаборації між партнерами з п’яти країн, які працюють з різними підходами та форматами резиденцій — від інституційно вкорінених та довгострокових до експериментальних та номадичних.

What’s next? Що далі? Проєкт ініційований українською організацією proto produkciia та спрямований на спільний пошук форматів більш безпечного і відкритого простору для мисткинь і митців, менеджерок і менеджерів культури, активісток й активістів.

За підтримки Європейського Союзу. Висловлені погляди та думки належать лише автору(ам) і не обов’язково відображають погляди Європейського Союзу чи Виконавчого агентства з питань освіти та культури. Ні Європейський Союз, ні Європейське виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів та культури не можуть нести відповідальність за них.

Проєкт What’s next? складається із серії подій та резиденцій різних форматів у п’яти країнах, яка триватиме з 2023 до 2025 року. Проєкт створений, аби підтримувати різноманітні творчі практики та продовжувати створювати простір для вільного самовираження й сміливих колаборацій у культурному секторі.

Контакти

КИЇВ
вул. Миколи Лисенка 8, офіс 39
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
вул. Січових Стрільців, 15а
Copyright © 2022 proto produkciia
Слідкуйте за нами в соцмережах
Доступні способи оплати
Доступні способи оплати
Copyright © 2022 proto produkciia